KOMPLEXNÍ SLUŽBY V PROFESNÍM OBLEČENÍ

Individuální návrh kolekce školních uniforem  a profesního oblečení  v  souladu s identitou firmy, školy i osobnosti.


 

 

   
  • Návrh nové kolekce 

  • Zpracování střihové a technické dokumentace

  • Příprava výroby, výroba a zabezpečení pravidelné dodávání celé kolekce

 

 

  • Tvorba manuálu oblečení pro interní použití a řízení procesu zavedení firemní kultury odívání

  • Poradenství v oblasti firemní kultury odívání

  • Poradenství v závádění v procesu jednotného firemního odívání

V dnešní době velmi diskutované téma. Jak nespotřebovávat zbytečně mnoho, jak nezatěžovat naši planetu ještě více než je třeba. Pro firmy to znamená i řádné hospodaření.

Pokud se vás týkají některé z níže uvedených bodů, pak je důležité si přečíst i další text, co nabízí RUTEX CZ, s.r.o. a jak může ušetřit spolu s přírodou i nemalé finanční prostředky pro váš rozpočet.

Pořídili jste zaměstnancům kvalitní uniformu?        

         Víte, co se s ní děje, když zaměstnanec odejde?

         Vyhazuje se uniforma zbytečně brzy?

         Nesleduje se životnost uniformy?

        Máte firmu, která umí uniformu zkontrolovat, vyprat, vyžehlit, provést malé opravy jako přišít knoflík, dát nové štítky a vrátit do zpětného procesu?

         Máte systém na správu a řízení uniforem?

         Chcete být zodpovědní k přírodě a rozpočtu na oblečení pro vaše zaměstnance?

 

 Nechcete likvidovat ještě funkční oblečení, které může sloužit déle?

,,Dědění“ uniforem jiným zaměstnancem

 Vratný proces uniforem je nutné nastavit ve vnitřní směrnici, kde bude jasně procesně řešen systém, jakým bude zaměstnanec postupovat při fasování uniformy a jejím odevzdávání zpět. Zaměstnanec je za uniformu hmotně zodpovědný a dále je zodpovědný za svůj vzhled a reprezentativnost v pozici, kterou vykonává.

Očista uniformy během používání
Materiály, použité v kolekci pro uniformy a jejich údržba je specifikována na ošetřovacích symbolech každého modelu. Tato údržba je zcela standartní, nenáročná a každý zaměstnanec si ji bez problémů průběžně udržuje sám. Není nutné zaměstnavatelem vynakládat zvláštní prostředky na jiné než domácí čištění.

Očista uniformy po ukončení pracovního poměru nebo odevzdání uniformy z jiného důvodu

Zaměstnance odevzdá uniformu vedoucímu pracovníkovi. Ten uniformu převezme a odešle na interní centrální sklad. Sklad shromažďuje vrácené uniformy a v přesně stanovených intervalech hromadně odesílá nám, společnosti RUTEX CZ, s.r.o. na očistu. O odeslání předem informuje. Naše společnost celou zásilku převezme, vypere, každý jednotlivý kus poté zkontroluje, zda splňuje kritéria pro vrácení do zpětného procesu. Kontrola spočívá ve vizuálním posouzení, opravě drobných vad, prací nebo chemickém čištění, žehlení, balení, označení štítkem pro skladové účely. Poté odesílá zpět na centrální sklad zákazníka. Uniformy z centrálního skladu mohou být znovu distribuovány zaměstnancům.

 

 

© Copyright 2010 - 2022 RUTEX CZ, s.r.o.