RUTEX CZ, s.r.o.

  navrhuje a dodává profesní uniformy pod značkou CAMIA a školní uniformy pod značkou CAMIA YOUNG.

 

Naše uniformy vynikají svojí originalitou a kvalitním zpracováním. Na uniformy nepohlížíme jako na levné pracovní oblečení, ale na oblečení, které nosí lidé a které reprezentuje nejen osobu ale také společnost,  kterou zastupuje. Každý projekt je jedinečný a k němu jako takovému i přistupujeme s maximální pílí a úsilím.

Tvoříme speciální kolekce dětských školních uniforem. Chceme dětem dát zejména kvalitní oblečení, které mají mnohdy celý den na sobě. Pro školu vytvoříme kolekci uniforem v souladu s jejími požadavky a tak, aby reprezentovaly tyto uniformy vizi školy, její zaměření a odrážely kulturu, kterou svým žákům nabízí na několik let dopředu.

Naše společnost také zastupuje na českém trhu značku TERMOVEL, kvalitní funkční prádlo, které se vyrábí v České a Slovenské republice. Termoprádlo TERMOVEL má širokou škálu materiálů a střihů dámské a pánské kolekce. Myslíme také na naše děti se speciální kolekcí dětského funkčního termoprádla TERMOVEL s dětskými motivy, nebo jednobarevné provedení pro starší děti.

Nejsou nám lhostejné problémy druhých a hlavně problémy dětí. RUTEX CZ, s.r.o. podporuje od ledna 2015 Nadaci Terezy Maxové dětem, jejímž prostřednictvím poskytujeme pomoc maminkám s dětmi v azylových domech a rodinám, kterým hrozí odebírání dětí do ústavu.

© Copyright 2010 - 2020 RUTEX CZ, s.r.o.